Belgelerimiz

Güvenliğiniz ve Sorunsuz ulaşımınız için hizmet alacağınız firmanın yeterlilik belgelerine sahip olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız. gerekli tüm belgelerimiz mevcut bulunmaktadır.


Ulaştırma Bakanlığı D 2

T.C Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen bu belge Taşımacılık firmalarının verdikleri hizmetler ile ilgili yetkilendirilmesi amaçlıdır.Firmamızın sahip olduğu bu belge belirli bir araç ve sermaye kapasitesine sahip olunması koşulu ile hizmet sağlayacak firmalara verilmektedir. Belirli bir zaman tarifesine uymaksızın yolcu durumuna göre arizi sefer düzenleyerek taşıma yapacaklara,önceden gruplandırılmış yolcuları bir hareket noktasından alıp aynı hareket noktasına götürmek ve/veya getirmek suretiyle mekik sefer düzenleyerek taşıma yapacaklara verilen bu belgeye firmamız D2 34.1029 no ile sahiptir.

 

Belediye Güzergah Belgesi
 
Her şehrin belediyesi tarafından sağlanan bu belge şehir içlerinde taşımacılık yapacak firmalara D 2 belgeleri bulunması ve gerekli yeterliliklere sahip olmaları koşuluyla verilmektedir.Bu belgeye sahip olmayan araçlar havalimanı giriş ve çıkışları ile şehir içlerindeki güzergah denetimlerinde cezalandırılmakta ve trafikten men edilmektedirler.
 
  
 
 
Sürücülerde SRC , PSİKOTEKNİK , İleri Sürüş Teknikleri Belgeleri
 
Sürücülerimiz araçlarımızın direksiyonuna geçmeden önce uzman ulaştırma ekibimiz tarafından denetlenir.Sürüş tekniği yeterli olması koşuluyla firmamızda hizmet vermeye başlarlar.Bunun yanı sıra ileri sürüş teknikleri eğitimleri periyodik olarak kendilerine sağlanmakta olup , ticari araç kullanmaları için zorunlu olan SRC belgelerine ve Psikolojik Değerlendirme birimlerince sınav sonuçlarına göre sahip olunan Psikoteknik Belgelerine sahiptirler.