Hizmetlerimiz

Turuncu verdiği hizmetin sadece bir noktadan diğer bir noktaya belli bir saat arağında yolcuyu alıp ulaştırmak olmadığına inanıyor.
 
Farklı kitlelerin farklı taleplerine , programlı veya programsız gezilerin planlaması’ndan talep edilen konsepte uygun aracın tahsis edilmesine kadar detaylı düşünen ,  efor sarfeden bir operasyonel çözüm ortağı.Güven yaptığı işin en önemli enerji kaynağı.
 
İstanbul başta olmak üzere aynı zamanda İzmir , Bodrum , Dalaman , Ankara ve Antalya'da kendi özmal araçları ile size hizmet verebilecek Türkiye'deki tek firma.
 
Turizm ve Kongre Taşımacılığı
 
Tıp kongreleri başta olmak üzere , Ulusal Kongreler , İncoming ,Outgoing ve aklınıza gelebilecek tüm şehir içi şehir dışı tarifesiz yolcu taşımacılığı ihtiyaçlarınızda standart ve kaliteli hizmet anlayışımızla destekçiniziz.
 
 
 
 
 
İç Turizm Taşımacılığı
 
Tüm bir kışı yaz tatilinin hayalini kurarak geçirmiş misafirlerinize iyi bir karşılama sağlamak ve onları otellerine kusursuz şekilde ulaştırmak istemez misiniz? Özellikle Ege ve Güney Bölgelerde     yaşanan standart dışı hizmetlerin misafirleri mağdur etmemesi için doğru tercih Turuncu olacaktır.Bize güvenebilirsiniz...
 
 
  
 
Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmetleri
 
Havalimanı transferlerinizin haricinde yarım gün , tam gün , gece turu veya tüm gün tahsis gibi programlarınızdan , dilerseniz ulaşım işlerinizin tamamının projelendirilmesine kadar Turuncu size en donanımlı hizmeti sağlayabilecek bir ulaşım partneridir.